V rámci E-mail Marketing Online Summitu 2018
vás srdečně zveme na 2. vysílací večer na téma:

BUDOUCNOST E-MAIL MARKETINGU? PERSONALIZOVANÁ AUTOMATIZACE.

Správné informace, správným lidem, ve správný čas...

Úterý 22. 5. 2018

od 19:30

CHCI SE PŘIHLÁSIT ZDARMA

Konec kobercovým náletům! (Posílání letákových nabídek všem.) Budoucnost marketingu je oslovení zákazníka ve správný čas, se správnou informací a správným prostředkem. Tím nejlepším prostředkem je stále e-mail, ale pozor - personalizovaný a automatizovaný. Jak může využít personalizace a automatizace malá a střední firma? Jak ji prakticky využívají firmy velké? Přijďte se inspirovat reálnými daty a výsledky.

Podíváme se na: 

  • postavení e-mailu v kontextu cesty zákazníka
  • jak propojit e-mail efektivně s ostatními marektingovými prostředky
  • jak získat data a správně je využít k personalizaci
  • A/B testování a úspěch založený na datech
  • Případové studie a výsledky - budete překvapeni, co funguje a co ne!
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Tímto tématem vás provedou:

Vladimír REJLEK
Vladimír REJLEK
Wunderman

Vladimír Rejlek pracuje v oboru digitálního marketingu 13 let. Začínal v agentuře Advertures, pracoval pro Vodafone a v roce 2008 založil Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe. V současnosti je šéfem digital marketingu v agentuře WUNDERMAN. Web: www.wunderman.cz

Dušan SOUČEK
Dušan SOUČEK
Online stratég

Dušan Souček je online podnikatel a stratég. Navrhuje online marketing pro velké i malé projekty z oblasti e-learningu. Baví ho vymýšlet strategie a dívat se na podnikání a marketing očima zákazníka a podnikatele zároveň. Je autorem online kurzu Online Stratég o marketingových strategiích a spoluautorem online kurzu Viděl Přišel Nakoupil, který učí lidi správně komunikovat a prodávat na svoji cílovou skupinu. V současné době tvoří marketingové strategie pro projekt Copykiller a spravuje affiliate síť projektů Easy Lingo a Online Jazyky. Web: www.onlinestrateg.cz

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Jak to bude probíhat?

REGISTRACE ZDARMA

Pokud si uděláte čas v době vysílání, bude pro vás zcela zdarma. Přihlásit se můžete na jednotlivé večery nebo na celý summit.

PŘIPOJENÍ NA PŘEDNÁŠKU

Nejpozději půl hodiny před vysíláním vám zašleme odkaz na vysílání. V přihlašovacím formuláři si můžete nastavit také možnost zaslání připomínací SMS.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

V hlavním vysílacím čase budete mít možnost pokládat otázky, na které budeme během vysílání a večer po vysílání odpovídat. Z každého tématu si tak můžete odnést ještě víc.

CHCI SE PŘIHLÁSIT
Know-how ze summitu chce čerpat již 0 firem a podnikatelů.

TYTO PŘEDNÁŠKY JSOU SOUČÁSTÍ
E-MAIL MARKETING ONLINE SUMMITU 2018