ZAŽIJTE TEN

OBCHODNĚ NEJLEPŠÍ ROK 2018

ZAŽIJTE TEN

Téma e-mail marketingu stále vyvolává mnoho otázek, mylných dojmů i emocí. Je email marketing mrtev? Nebo je to naopak skrytá příležitost

E-mail marketing je mocný prodejní nástroj. Největší úspěch s ním ale sklidíte až ve chvíli, kdy použijete nejlepší praktiky a zachytíte nejaktuálnější trendy. Pak můžete získat konkurenční výhodu a začít generovat zisk.

My už to víme a co vy?

SPECIÁLNÍ BALÍČEK

Rozhodli jsme se dát ten nejlepší obsah o e-mailmarketingu, který máme za poslední roky k dispozici v unikátním balíčku, díky kterému nakopnete váš e-mailing raketovým způsobem a připravíte se i na takové nástrahy jako je aktuální žhavé téma GDPR.

Dnes bonus: VSTUPENKA a ZÁZNAM z plánované události roku Email Marketing Online Summit 2018

Cena balíčku

V roce 2017 jsme oslovili 22 expertů obsahového marketingu i osvědčených řečníků z předních českých agentur. Celkově se letos na přípravě podílelo celkem 37 lidí.

My všichni jsme si dali za úkol splnění velkého cíle – zvýšit úroveň e-mail marketingu u nás a dát vám šanci maximálně ho zužitkovat pro úspěch vlastního podnikání.

Jaká je cena za váš úspěch?

Chceme, aby byl záznam summitu maximálně dostupný. Svou prací rádi inspirujeme podnikatele i menší firmy nebo agentury. Proto cena za záznam tvoří jen zlomek toho, kolik by stála obdobně nabitá konference jinde.

V pohodlí domova si teď tento neskutečný přísun informací můžete dopřát za symbolických 2890 Kč bez DPH (3479 Kč s DPH).

2 890 Kč bez DPH

(3 497 Kč včetně DPH)