V rámci E-mail marketing online summitu vás srdečně zveme na témata kolem

COPYWRITING V E-MAILU

KDY?

30. 5. 2017 od 19:00

CO SE DOZVÍTE?

JAK PSÁT E-MAILY, NA KTERÉ SE VAŠI KLIENTI BUDOU TĚŠIT
JAK PSÁT E-MAILY, NA KTERÉ SE VAŠI KLIENTI BUDOU TĚŠIT
Josef Řezníček a Lucie Koubek

Copywriting v e-mailu má oproti textům na webu svá specifika. Rozdíl v copywritingu na webu a v e-mail marketingu je takový, že na webu už klienta máte tam, kde ho chcete mít. Dobrý mailing ale musí vzbudit zájem a zvědavost tak, abychom čtenáře na ten web dostali. My se společně podíváme na to, jak pomocí skvělého předmětu dostat příjemce k obsahu e-mailu a pomocí obsahu e-mailu přímou cestou na váš web. Povíme si zkrátka, jak psát takové e-maily, na které se vaši klienti budou těšit a které budou s radostí číst.


E-MAIL JAKO INTIMNÍ ROZHOVOR
E-MAIL JAKO INTIMNÍ ROZHOVOR
David Kirš

Až příliš jsme si zvykli využívat email jen jako nástroj, jak rychle předat informace a více prodat, co právě letí. Ale co když má větší moc a umí daleko více? Co když lze emailem prodat nejen dnes, ale mnohem více i za měsíc, za rok, za dva. Co když je email nejen komunikačně informační a prodejní kanál, ale také kanál blízkosti a intimity, přes který můžete vést osobní rozhovory a získat ne jen zákazníky, ale i věrné fanoušky, kteří s vámi půjdou a budou vám naslouchat léta.

PŘIHLÁŠENÍ NA SUMMIT

Email marketing online summit představuje online večerní přednášky. Spolu s touto se můžete zúčastnit i přednášek dalších špiček z oboru zdarma. Více se dozvíte v e-mailu.

Vyplněním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

TYTO PŘEDNÁŠKY JSOU SOUČÁSTÍ E-MAIL MARKETING ONLINE SUMMITU 2017