Lucie Koubek
Josef Řezníček

V rámci E-mail marketing online summitu vás srdečně zveme na online přednášku Josefa Řezníčka a Lucie Koubek: 

JAK PSÁT E-MAILY, NA KTERÉ SE VAŠI KLIENTI BUDOU TĚŠIT

KDY?

30. 5. 2017 od 19:00

CO SE NAUČÍTE?

Copywriting v e-mailu má oproti textům na webu svá specifika. Rozdíl v copywritingu na webu a v e-mail marketingu je takový, že na webu už klienta máte tam, kde ho chcete mít. Dobrý mailing ale musí vzbudit zájem a zvědavost tak, abychom čtenáře na ten web dostali. My se společně podíváme na to, jak pomocí skvělého předmětu dostat příjemce k obsahu e-mailu a pomocí obsahu e-mailu přímou cestou na váš web. Povíme si zkrátka, jak psát takové e-maily, na které se vaši klienti budou těšit a které budou s radostí číst.

PŘIHLÁŠENÍ NA SUMMIT

Email marketing online summit představuje online večerní přednášky. Spolu s touto se můžete zúčastnit i přednášek dalších špiček z oboru zdarma. Více se dozvíte v e-mailu.

Vyplněním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

KDO JE LUCIE KOUBEK?

Textem posedlá copywriterka, písmenková závislačka s vášní pro online marketing, lektorka a autorka online programu Copykiller – prodávejte textem. Jako copywriterka spolupracuje na nejúspěšnějších online prodejních strategiích pro VIP klienty.

 

KDO JE JOSEF ŘEZNÍČEK?

Josef založil marketingovou agenturu Včeliště, která se specializuje na obsahový marketing. Řídí tým marketérů, spustil také několik online tréninků, které vás naučí, jak dělat efektivní online marketing.
Klidně si můžeš libovolně upravit.

 

TATO PŘEDNÁŠKA JE SOUČÁSTÍ E-MAIL MARKETING ONLINE SUMMITU 2017