V rámci E-mail marketing online summitu vás srdečně zveme na online přednášku Davida Kirše: 

E-MAIL JAKO INTIMNÍ ROZHOVOR

KDY?

30. 5. 2017

CO SE NAUČÍTE?

Až příliš jsme si zvykli využívat email jen jako nástroj, jak rychle předat informace a více prodat, co právě letí. Ale co když má větší moc a umí daleko více? Co když lze emailem prodat nejen dnes, ale mnohem více i za měsíc, za rok, za dva. Co když je email nejen komunikačně informační a prodejní kanál, ale také kanál blízkosti a intimity, přes který můžete vést osobní rozhovory a získat ne jen zákazníky, ale i věrné fanoušky, kteří s vámi půjdou a budou vám naslouchat léta.

KDO JE DAVID KIRŠ?

David Kirš, podnikatel a tvůrce EmailAcademy. Autor knihy Miliónový email. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je také autorem programů Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu zakladatel Nadačního fondu Šťastného Česko. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání a email marketingu mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.

PŘIHLÁŠENÍ NA SUMMIT

Email marketing online summit představuje online večerní přednášky. Spolu s touto se můžete zúčastnit i přednášek dalších špiček z oboru zdarma. Více se dozvíte v e-mailu.

Vyplněním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

TATO PŘEDNÁŠKA JE SOUČÁSTÍ E-MAIL MARKETING ONLINE SUMMITU 2017