Pavel Pola

V rámci E-mail marketing online summitu vás srdečně zveme na online přednášku Pavla Poly: 

TECHNICKÁ PITVA E-MAILU ANEB CO VŠECHNO SE DÁ ZJISTIT Z HLAVIČEK

KDY?

1. 6. 2017

CO SE NAUČÍTE?

Tahle přednáška bude hodně technická - podíváme se během ní na “anatomii” e-mailu, rozebereme si hlavičku a podíváme se na to, co všechno se z jednoho jediného e-mailu dá zjistit. Seznámíme se s pojmy SPF, DKIM, DMARC a ukážeme nástroje, které můžete použít pro kontrolu doručitelnosti, blacklistů a obecně nastavení vašich e-mailových systémů.

KDO JE PAVEL POLA?

Ve firmě Etnetera Activate vede už čtvrtým rokem tým zabývající se chytrým e-mail marketingem založeným na datech. Předtím působil 11 let na pozici technického ředitele ve firmě Etnetera. Má rozsáhlé zkušenosti s více než 10 e-mailovými nástroji, zabývá se do hloubky doručitelností e-mailů, přednáší o správných postupech chytrého e-mailingu na konferencích, spolupodílel se na přípravě semináře o e-mailingu na DigiSemestru a je na něm poznat na první pohled, že e-mailing je jeho vášeň.

PŘIHLÁŠENÍ NA SUMMIT

Email marketing online summit představuje online večerní přednášky. Spolu s touto se můžete zúčastnit i přednášek dalších špiček z oboru zdarma. Více se dozvíte v e-mailu.

Vyplněním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

TATO PŘEDNÁŠKA JE SOUČÁSTÍ E-MAIL MARKETING ONLINE SUMMITU 2017